Radca Prawny ze specjalizacją i doświadczeniem w zakresie prawa procesowego

Radca prawny ze specjalizacją i doświadczeniem w zakresie

prawa procesowego

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: RPW/2024

ZAKRES ZADAŃ:

  • Sporządzanie kontraktów i opinii prawnych
  • Szeroko rozumiane doradztwo dla spółek, w tym przygotowywanie i analiza dokumentacji korporacyjnej (w szczególności w zakresie obsługi spółek notowanych na giełdzie)
  • Opinie i analizy
  • Samodzielne prowadzenie spraw sądowych i arbitrażowych
  • Analiza prawna potrzeb Klientów oraz proponowanie indywidualnych, elastycznych i dopasowanych do nich rozwiązań
  • Budowanie i utrzymywanie profesjonalnych, długofalowych relacji z klientami

WYMAGANIA:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku
  • Wiedza i doświadczenie w doradztwie w obszarach prawa procesowego
  • Samodzielność, zaangażowanie, odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność kreatywnego rozumowania

OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz samodzielne prowadzenie ciekawych projektów
  • Pracę w zespole doświadczonych ekspertów
  • Wynagrodzenie z systemem premiowym

Wyślij swoje CV na: hr@chwp.pl