Zostaw swoje CV

Radca Prawny/Adwokat specjalizujący się we
Własności Intelektualnej
na stanowisko Senior Associate

Miejsce pracy: Warszawa/Kraków

Nr ref.: IP/02/2021

ZAKRES ZADAŃ:

  • świadczenie obsługi prawnej w szczególności dla branż: farmaceutycznej, medycznej, spożywczej, kosmetycznej, biotechnologicznej, ochrony środowiska,
  • przekrojowa analiza prawna z dziedziny IP,
  • przygotowanie i analiza dokumentacji prawnej, opinii, umów, raportów i innych,
  • projektowanie dokumentacji związanych z działalnością przedsiębiorców z sektora farmaceutycznego, medycznego, kosmetycznego, żywnościowego, biotechnologicznego,
  • wsparcie merytoryczne innych członków Kancelarii.

WYMAGANIA:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów,
  • poza bardzo dobrą znajomością prawa własności intelektualnej – znajomość prawa spółek oraz prawa procesowego,
  • komunikatywność, otwartość na pracę w profesjonalnym zespole,
  • swobodna komunikacja w języku angielskim, w tym znajomość terminologii prawniczej,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY:

  • precyzyjnie określoną ścieżkę awansu,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz samodzielne prowadzenie niepowtarzalnych projektów;
  • możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym,
  • pracę w zespole doświadczonych ekspertów, a także dla klientów o ciekawym profilu działalności
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym opartym o wyniki,
  • ubezpieczenie Medicover,
  • wzajemne poszanowanie i transparentność,
  • owoce i pyszną kawę 🙂