Szefowie Praktyk: Procesowej, Korporacyjnej i Nieruchomości

Miejsce pracy: Warszawa/Kraków

Nr ref.: SP/2021

ZAKRES ZADAŃ:

  • rozwój praktyki poprzez pozyskiwanie nowych klientów,
  • nadzór nad obsługą klientów kancelarii,
  • odpowiedzialność za wynik finansowy,
  • delegowanie i nadzór prac prawników kancelarii.

WYMAGANIA:

  • minimum 5-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu lub współprowadzeniu jako radca prawny lub adwokat obsługi prawnej klientów w ramach jednej, lub więcej: praktyki prawnej procesowej, korporacyjnej lub prawa nieruchomości.
  • doświadczenie w budowaniu relacji biznesowej z klientami,
  • nawyk stałego rozwijania kompetencji sprzedażowych w dziedzinie usług prawnych,
  • analityczny sposób myślenia i umiejętności formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy,
  • umiejętność pozyskiwania zleceń oraz delegowania obowiązków na poszczególnych członków zespołu,
  • swobodna komunikacja w języku angielskim, w tym znajomość terminologii prawniczej,
  • proaktywność, optymizm, otwartość na wyzwania,
  • samodzielność i organizacja pracy zespołu.

OFERUJEMY:

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz samodzielne prowadzenie niepowtarzalnych projektów,
  • możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym,
  • pracę w zespole doświadczonych ekspertów, a także dla klientów o ciekawym profilu działalności,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte o wyniki,
  • ubezpieczenie Medicover,
  • wzajemne poszanowanie i transparentność,
  • owoce i pyszną kawę 🙂