Raca prawny/Adwokat ze specjalizacją dotyczącą rynku finansowego i inwestycyjnego

Raca prawny / Adwokat ze specjalizacją dotyczącą
rynku finansowego i inwestycyjnego

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: PDI/11/2021

ZAKRES ZADAŃ:

  • Analiza prawno-finansowa potrzeb klientów oraz proponowanie indywidualnych, elastycznych i dopasowanych do nich rozwiązań finansowania.
  • Doradztwo i reprezentacja spółki w zakresie kontraktów związanych z finansowaniem projektów inwestycyjnych dla biznesu.
  • Prowadzenie negocjacji i wszechstronna pomoc w przygotowywaniu dokumentów dotyczących finansowania inwestycji (analiza wstępna dokumentacji prawno-finansowej i technicznej Klienta).
  • Współtworzenie i proponowanie konstrukcji finansowania oraz odpowiednich zabezpieczeń.
  • Pomoc w przygotowywaniu umów i udział w negocjacjach.
  • Budowanie i utrzymywanie profesjonalnych, długofalowych relacji z klientami.

WYMAGANIA:

  • Kilkuletnie doświadczenie we współpracy z: FIZ, ASI, AFI, TFI.
  • Doświadczenie we współpracy w relacjach z KNF.
  • Ugruntowana wiedza i doświadczenie  w zakresie funkcjonowania rynku finansowego i inwestycyjnego.
  • Doświadczenie w prowadzeniu postępowań administracyjnych przed polskimi i europejskimi instytucjami nadzoru finansowego.
  • Doświadczenie w przy kompleksowym badaniu stanu prawnego i finansowego spółek, w tym w opracowywaniu dokumentacji biznesowej.
  • Umiejętność przeprowadzenia profesjonalnej analizy sytuacji prawnej i finansowej.
  • Analityczny sposób myślenia i umiejętności formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy.
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim, w tym znajomość terminologii prawniczej (min. B2).
  • Proaktywność, optymizm, otwartość na wyzwania.
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz samodzielne prowadzenie ciekawych projektów.
  • Możliwość pracy w formie hybrydowej.
  • Pracę w zespole doświadczonych ekspertów.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym opartym o wyniki.
  • Ubezpieczenie Medicover.