Analityk finansowy

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: AF/2021

ZAKRES ZADAŃ:

  • Przygotowanie modeli finansowych dla projektów inwestycyjnych.
  • Opracowanie arkuszy kalkulacyjnych w formie analiz i prognoz finansowych w ramach prowadzonych projektów oraz formułowanie wniosków.
  • Przygotowanie dokumentów w ramach procedur inwestycyjnych (deal log, deal alert, commercial due dilligence, DQM, memoranda informacyjne, etc.).
  • Formułowanie wniosków, analiz i prognoz oraz ich prezentacja przed partnerami i inwestorami.
  • Kontrola realizacji projektów inwestycyjnych, nadzór nad kowenantami.
  • Przetwarzanie, analiza i raportowanie danych finansowych spółek portfelowych.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów/ekonomii lub zarządzania.
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w doradztwie transakcyjnym lub finansowym w zakresie analizy danych finansowych.
  • Doświadczenie w modelowaniu finansowym projektów inwestycyjnych.
  • Samodzielność, zdolności analityczne, dobra organizacja pracy.
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel, VBA jest warunkiem koniecznym.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2).
  • Znajomość innych języków będzie atutem.

OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz samodzielne prowadzenie ciekawych projektów.
  • Możliwość pracy w formie hybrydowej.
  • Pracę w zespole doświadczonych ekspertów.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym opartym o wyniki.
  • Ubezpieczenie Medicover.