CHWP PL

KANCELARIA
PRAWNA

00-215 Warszawa
ul. Sapieżyńska 10a
T +48 22 536 00 50
F +48 22 536 00 51
chwp@chwp.pl
www.chwp.plSzanowni Państwo,

Miło nam poinformować, iż ruszył nowy portal internetowy, w całości poświęcony inwestycjom na Wschodzie.
Pomysłodawcą i współredagującym stronę: www.inwestycjenawschodzie.pl jest nasza kancelaria, która od lat zaangażowana jest w rozwój inwestycji w krajach wschodnich. Poprzez posiadane biura m.in. w Kijowie na Ukrainie czy w Ałmaty w Kazachstanie, zespół wykwalifikowanych prawników prowadził szereg projektów, mających bezpośredni wpływ na rozwój, a co za tym idzie zwiększenie liczby inwestycji na tamtejszych rynkach. To doświadczenie skłoniło kancelarię aby pójść krok dalej. Stąd idea stworzenia portalu internetowego, który stanowiłby kompendium wiedzy o możliwościach inwestycyjnych, otoczeniu gospodarczym i biznesowym w Polsce, Rosji, Ukrainie, Białorusi, Kazachstanie.

Portal zawiera najświeższe informacje dotyczące realizowanych i planowanych inwestycji, również tych o zasięgu międzynarodowym we współpracy z rządem czy władzami lokalnymi. Ukazuje także realne szanse na biznes na wchodzie poprzez regulacje prawne, możliwości wsparcia finansowego, aspekty podatkowe czy w końcu uwarunkowania kulturowe. Informuje o najciekawszych wydarzeniach gospodarczych, konferencjach, seminariach mających realne przełożenie na działalność gospodarczą polskich spółek na tamtejszych rynkach.

„Jako wyspecjalizowana od wielu lat w obsłudze biznesu na wschodzie, kancelaria prawna chcieliśmy podzielić się swoim doświadczeniem poprzez wparcie polskich i zagranicznych przedsiębiorstw w działalności na wschodnim rynku. Do współpracy przy tworzeniu portalu zaprosiliśmy instytucje państwowe i naukowe, izby przemysłowo handlowe, stowarzyszenia biznesowe oraz media, które poprzez prowadzone działania przyczyniają się w realny sposób do popularyzowania wschodnich rynków jako miejsc przychylnych inwestorom. Wschód, to wciąż dynamicznie rozwijający się obszar dla działalności biznesowej, szansa na rozwój polskich firm – zauważa Jarosław Chałas.

Jesteśmy przekonani, że informacje zawarte na portalu, pozwolą Państwu uzyskać wiedzę dotyczącą możliwości prowadzenia interesów na wschodzie oraz zachęcą do rozszerzenia istniejących już kontaktów biznesowych bądź nawiązania nowych z kontrahentami w Rosji, Ukrainie, Białorusi czy Kazachstanie. Nasza kancelaria z przyjemnością służyć będzie Państwu wsparciem i pomocą we wszystkich aspektach prawnych, dotyczących prowadzenia biznesu na tamtejszych rynkach.jedna z największych
polskich kancelarii


18 lat na rynku
46 prawników
18 specjalizacji
10 branż
5 biur:
       Warszawa
       Kraków
       Wrocław
       Kijów (Ukraina)
       Ałmaty (Kazachstan)
4 Country Desks:
       Russian
       Ukrainian
       Belarusian
      German
8 języków w których
pracujemy:
       polski
       angielski
       niemiecki
       włoski
       rosyjski
       ukraiński
       białoruski
       francuskidobrafirmalegal500

zarzadzanie
europeanmedalhomemarket

ang


CHWP PL